Rodeo – od ilu lat

Jednym z ulubionych zabawek dla małego kowboja, cowgirl lub rodeo kochającym dzieckiem jest Amish wykonane drewniane składowiska. Istnieją dwa różne rodzaje placów magazynowych, że Twoje dziecko będzie spędzać godzin bawić się.

Jeden typ to składowisko z dachem nad jego części tak, że bele siana i słomy mogą być przechowywane w górnym poziomie.wyposażenie sklepu spożywczego Istnieje wiele pióra i kramy, aby wszystkie konie corralled. Unikalna rzeczą w tym składowiska jest łańcuchy, które otwierają się i zamykają do utrzymywania zwierząt w swoich zagrodach. Drugi typ to składowisko bez dachu, który jest identyczny z zadaszonym składowiska bez dachu.

Na składowiska z dachem, kolejna zabawka drewniana zagroda, że ??Twoje dziecko może jak jest winda. Ta winda ma prawdziwy pas roboczy i korby i pochodzi z „siano” i „bele słomy” i zgrabnie układa się w górnej części składowiska.

Może Stajnia stodoła jest bardziej do gustu swojego małego konia „rolnika”. Istnieje wiele stodoły koni, stadniny koni i wiele innych zabawek drewnianych konnych dla Twojego maleństwa. Jedyny element, który jest niezbędny jest zabawka drewniana składana ogrodzenia. Te ogrodzenia składane pomoże zachować wszystkie zwierzęta corralled a następnie starannie fałdy na miejscu, kiedy pauza jest skończona.

Inną unikalną drewnianego konia zabawka jest kucia buda dla koni. Konie, które muszą być podkuwane lub pracował będzie tylko to, czego potrzebuje twój mały „Ferrier”.

Są to tylko niektóre z zabawek dla małego dziecka lovin ‚konia i autor tego artykułu chciałbym do odwiedzenia http://www.myuniquewoodentoys.com.

http://myuniquewoodentoys.com

Autor: Teresa Martin

Artykuł napisany przez: