Zabawki i nauka

Zabawki i nauka Wraz ze zdobywaniem wiedzy na temat energii słonecznej, dzieci korzystających z Solar Physics Workshop Science zestaw będzie również dowiedzieć się o silnikach i podstawowe działania maszyny. Być może najlepszą część o tym zestawie jest to, że może być w połączeniu z kawałkami z innych zestawów Thames i Kosmos zbudować jeszcze bardziej ekscytujące i skomplikowanych modeli.

Zabawki i nauka

Jedną z największych wykorzystania energii słonecznej jest obecnie w pojazdach hybrydowych, które mogą być zasilane zarówno energii słonecznej i energii. Amfibia Solar pojazdu może działać zarówno na energii słonecznej i baterii, więc to może jeszcze być rozgrywana w nocy lub przy zachmurzonym warunkach. Solar amfibii Pojazd jest w zestawie i muszą być montowane. Podczas montażu, dzieci będą uczyć się o zaletach energii słonecznej, różnych rodzajów energii słonecznej i jak działają baterie słoneczną. Gdy pojazd jest zakończona może być stosowane zarówno na lądzie i na morzu. Został on specjalnie zaprojektowany, aby go odpornym na wywrócenie pojazdu i ten jest jednym z najbardziej ekscytujących sposobów, aby nauczyć się lub uczyć o energii słonecznej.

Zabawki i nauka

Kolejny świetny produkt z OWI która także uczy o zaletach systemów hybrydowych jest Kit Triple Action Solar samochodów. Zestaw ten wyposażony jest w aerodynamiczny kształt skorupy, który jest zasilany przez 1.4V ogniwa słonecznego. Przezroczysty korpus z tworzywa sztucznego jest pomalować, lub można pozostawić przejrzyste wyświetlanie wewnętrzne funkcjonowanie samochodu. To może działać na energii słonecznej lub z baterii, jest w pełni sterowalny i posiada regulowany panel słoneczny, który może być dostrojony w celu zwiększenia wydajności. Triple Action Solar Car Kit dysponuje nawet transmisję multi-speed. Jest to jeden z najbardziej ekscytujących projektów solarnych ze jest to idealny sposób, aby dzieci zainteresowanych energii słonecznej i paliw alternatywnych.

HobbyTron.com jest największym sprzedawcą na świecie Produktów Airsoft i zabawki RC! Sprawdź naszą nową linię zestawów Science and Green Science eksperymentów.

Artykuł napisany przez: http://www.denarte.pl