Jakie programy powinny ogladac male dzieci

Jakie programy powinny ogladac male dzieci

Przygotowanie do pierwszego dziecka może być przytłaczająca. Od czego zacząć? Jednym z obszarów, które mogą być pomijane jest apteczce. Co naprawdę trzeba mieć pod ręką w razie dziecko nie czuje się dobrze? Lepiej mieć te rzeczy pod ręką przed czasem, więc nie będzie działać do sklepu w środku nocy. Należy sprawdzić datę ważności jeśli kupujesz te przedmioty miesięcy wcześniej. Te elementy również wielkie dary baby shower!

Niemowlę Tylenol – To straszne, gdy dziecko dostaje gorączki. Upewnij się, skonsultować się z pediatrą w zalecanych dawkach przed podaniem dziecku. Sprawdź, czy masz dziecko spada, ponieważ istnieje również Tylenol dla małych dzieci. Mój pediatra powiedział mi, aby nie dać Tylenol dla dziecka niecały miesiąc. Jeśli noworodek ma temperaturę ponad 100 stopni, należy go lub ją natychmiast do lekarza lub szpitala, aby mogli dowiedzieć się, co się stało z dzieckiem. Nie chcą, aby spróbować dostać gorączki w dół jako pierwszy.

Jakie programy powinny ogladac male dzieci

Niemowlę Termometr – Sprzedam termometr, który może być wykorzystany do podjęcia temperatury dziecka pod jego ramię. Nie należy przyjmować temperaturę dziecka przez usta lub czole.

Niemowlę Relief Gas – gaz kropel nadmiarowe są opcjonalne, ale miło mieć pod ręką. Jeśli karmisz piersią, nie mogą one potrzebne, ponieważ dziecko jest mało prawdopodobne, aby ból brzucha, chyba że jesz coś, co nie zgadza się z nim. Moje bliźniaki były karmione piersią, ale uzupełnione o formule. To spowodowało więcej problemów żołądkowych dla nich i często wykorzystywane gazu spada z nich, dopóki oni jedli stałych pokarmów. Te krople są wygaszacze życia i twórczości szybko i bezboleśnie.

Jakie programy powinny ogladac male dzieci

Ząbkowanie Tabletki – To zawsze dobrze mieć ząbkowanie ząbkowanie tabletek lub żelu pod ręką. Możesz chcieć mieć zarówno dzięki czemu można zobaczyć, który dziecko reaguje jak najlepiej. Mój lekarz powiedział mi, że moje dziecko nie ruszy ząbkowania do 6 miesięcy lub później, ale mój 2-miesięcznym zaczęłam mieć straszne bóle choroby wieku dziecięcego. Tabletki początkowe są świetne … je umieścić pod językiem i szybko rozpuszczają się, aby pomóc złagodzić ból ząbkowania.

Strzykawka bulb – Choć renmak.pl niemowlę medycyny zimno jest dostępny na rynku, mój lekarz nie zalecił go używać dla dzieci poniżej jednego roku życia. Polecił przy użyciu strzykawki żarówka, zakraplacza do oczu i sól fizjologiczną do usuwania zatorów z nosa dziecka. Należy zapytać pediatrę, aby pokazać, jak prawidłowo używać tej techniki. Działa cuda i bez leków.

Artykuł napisany przez: