Jak zainteresowac dziecko Gwiezdnymi Wojnami

Jak zainteresowac dziecko Gwiezdnymi Wojnami

Gdy firma klocka Lego i Gwiezdne Wojny filmowy twórca, George Lucas, połączyły siły, aby wykonać serię zabawek, kolektory zwariował zakupu, zbieranie, a następnie budowanie zestawów Lego i figurki. Przypuszczam, że wiele z tych zestawów są ukierunkowane na wysokiej klasy budowniczego i kolekcjonera, ale bez względu na to jestem pewien, że każdy, dziecko czy dorosły, chciałbym mieć jeden z tych kolekcjonerskich LEGO.

Zestawy Star Wars pokrycie wszystkich filmów, które zostały dokonane, a każda ma kolekcję małych Lego Star Wars figurki z pięknymi małymi szczegółami na ich temat. Zestawy są bardzo zróżnicowane ze jak ciężko jest zbudować i ile cegieł są wliczone, ale to nie martwić fanów filmowych jak chcą te figurki i statki ponownie wprowadzają swoje ulubione sceny z filmu.

Jak zainteresowac dziecko Gwiezdnymi Wojnami

LEGO pierwsza licencjonowana umowa zabawka właśnie te zestawy kolekcjonerskie Star Wars. Ogromne zainteresowanie, że Star Wars kolekcjonerów i fanów filmu wykazała skończył się, że spółka osiągnęła ponad 200 zestawów do tej pory i dalej idą. Istnieją zestawy i międzynarodowy transport zwłok warszawa figurki w oparciu o wszystkich filmach – Episode One: The Phantom of the Menace, Odcinek II: Atak Klonów, Odcinek III: Zemsta Sithów, Odcinek czwarty: A New Hope, Odcinek piąty: The Empire Strikes Back Odcinek Six Powrót Jedi, a najnowszy jeden The Clone Wars. Więc nie jest to zestaw z ulubionych odcinku, by kopalnia być Empire Strikes Back.

Głównymi postaciami w filmie są dostępne, oczywiście: Luke i Anakin Skywalker, R2-D2, C-3PO, Chewbacca, Obi-Wan Kenobi, Han Solo i Darth Vader, wszystkie w rozmiarze minifigure. Mają teraz osiągnął dziesięciolecie i świętujemy go z zestawami specjalnie kreski ponownie wydana ustawić od 10 lat temu.

Jak zainteresowac dziecko Gwiezdnymi Wojnami

LEGO ma również zestawy serii Ostateczny Kolektor – to nie minifigure skalę, ale są duże o dużej szczegółowości i wyglądają fantastycznie. Te zestawy USC pochodzą z karty autentyczności oraz wyświetlacz wyróżnia się pokazać je. Są to największe zestawy LEGO czyni. Umowa licencyjna, że ??LEGO i George Lucas ma mówi wygaśnie gdzieś około 2013 roku, więc co dostępne zestawy teraz jeszcze rzadsze i bardziej popularne dla kolekcjonerów. Istnieje nawet gama gier Star Wars, w formie LEGO spośród wszystkich głównych konsole więc to uczynią zestawy Lego Star Wars pozostać popularne przez długi czas nadchodzi.

Ja i mój syn uwielbiają zbierania LEGO. Odwiedź nas, aby zobaczyć wszystkie jego LEGO Star Wars figurki, że jest zbieranie, w tym niektóre rzadkie, Lego Star Wars Collectibles, które są trudne do znalezienia nawet fotografie, dobrze, są one rzadkie :). Zostaw go komentarza, ponieważ kocha, że ??ludzie patrząc na jego zabawek.

Artykuł napisany przez: