Infekcje u niemowlakow – jak sie przygotowac

Infekcje u niemowlakow - jak sie przygotowac

Dzieci mogą być podatne na infekcje drożdżowe zwłaszcza w jamie ustnej, które jest znane jako pleśniawki i na powierzchni pieluchy, powodując wysypkę pieluchy. Objawy tych dwóch wspólnych drożdżycy u niemowląt to:

1) pleśniawki (kandydoza lub ustny)

Oral pleśniawki jest drożdże z obszarów jamy ustnej, podniebienia i języka. Objawy obejmują grube, białe plamy na górze czerwonym podstawy. Można pomylić te poprawki dla skrzepu mleka, ale nie mogą być usunięte jak mleko. Oral Grzybica może być bolesne i utrudnia dziecku ssać. Oprócz charakterystycznych zmian, niemowlęta mogą stać się rozdrażniony i może mieć problemy z podawaniem.

Oral pleśniawki występuje dość powszechnie u niemowląt. Jednak będzie często odchodzą epo-serwis.pl – wymiana opon tychy od siebie, bez leczenia. Zwykle robi się lepiej na własną rękę w ciągu 2 tygodni. Oral pleśniawki u niemowląt mogą być przekazywane w czasie karmienia piersią. Drożdże przechodzi do iz piersi i usta niemowlęcia wielokrotnie, więc wskazane jest, aby w razie potrzeby, że zarówno mama i dziecko są traktowane z przepisanych leków lub naturalnych środków. Upewnij się, że wszystko, czego używać do dziecka jest bezpieczne.

2) Nappy Rash

wysypka pieluchy są często, ale nie zawsze jest spowodowane przez drożdże. Objawy obejmują bolesne wilgotne czerwona wysypka w okolicy pieluszki tym genitalia chłopców i dziewczynek i ich okolicach odbytu i otaczającej skóry. Może również rozciągają swoje pośladki, pachwiny i górna część ud i niemowlęta stają się drażliwe. Drozd pochodzi jako małe czerwone plamy, które zwiększają liczby, a następnie tworzą się stałe czerwonym plamą. Czasem są małe białe plamki związane z pieluszkowe zapalenie skóry spowodowane przez drożdże, szczególnie na błonach śluzowych.

pieluszkowe zapalenie skóry jest bardzo powszechne – dużo dzieci mają to w takim czy innym czasie.
Artykuł napisany przez: