Stygmatyzacja spoleczna karmienia piersia

Stygmatyzacja spoleczna karmienia piersia

Karmienie piersią jest to normalny proces, w którym, jak matka może karmić swoje dziecko, jednak wiele matek będzie wiedział, że nie wydaje się być piętno społeczne umieścić na karmienie piersią publicznego. Teraz to jest powszechne, że wiele matek będzie karmić piersią swoje dziecko w publicznych i to co matkom prawo być w stanie karmić piersią swoje dziecko. Ale dlaczego jest tak, że ludzie wprowadziły takiego piętna społecznego na karmienie piersią w miejscach publicznych?

Dobrze, aby rozpocząć z, wiele osób widząc matki piersią w miejscach publicznych zobaczyć go jako znak szacunku i prawie dość niegrzeczny. Od piersią w miejscach publicznych nie był pierwotnie dozwolone w wielu miejscach na całym świecie, to jest dość niezwykłe teraz zobaczyć nowe przepisy wprowadzone w wielu różnych miejscach, na przykład w Stanach Zjednoczonych wiadomo, że większość państw mają teraz prawo, które mówi, że każda kobieta z dzieckiem ma prawo do karmienia piersią je gdziekolwiek chcą.

Choć wiele osób nie zgadza z tym prawem myślę, że jest do tego, co matka wierzy, jest dla jej dziecka. To jest jej obowiązkiem a ponieważ zaleca się karmienia piersią matki swoim noworodkami raz na 3 godziny do wystarczającego spożycia żywności można sobie wyobrazić, jak frustrujące musi być dla matki w twarz orzeczenia uszczerbku ze strony publiczności podczas próby karmić swoje dziecko. Pod koniec dnia ich nie zawsze jest czas, aby zaplanować dzień naprzód i przygotowanie pokarmu w butelce, dzięki czemu można karmić swoje dziecko.

To piętno społeczne jest wynikiem narodami ograniczonego w widoki uprzedzeń, to nie jest twoja wina na koniec dnia, jeśli ludzie nosić takie poglądy uprzedzeń. Masz prawo do opieki nad dzieckiem, ponieważ pod koniec dnia, to jest twoje dziecko.
Artykuł napisany przez: