Zabawki pobudzajace kreatywnosc dzieci

Zabawki pobudzajace kreatywnosc dzieci

Energia słoneczna jest bez wątpienia będzie jednym z największych źródeł energii w przyszłości Ziemi. Słońce może być używany do zasilania praktycznie wszystko, od samochodów do domów do latarek. Jest najczystsza forma energii możliwej i nie może być wykorzystana. Technologia słoneczna staje się lepsze każdego roku i obecnie istnieje wiele zabawek, które bazują na energii słonecznej. Oprócz dostarczania rozrywki, te zabawki są użytecznymi narzędziami do nauczania dzieci o potencjale energii słonecznej i wielu zastosowań, dla których mogą być wykorzystane.

Zabawki pobudzajace kreatywnosc dzieci

Jednym z bardziej szalony zasilany energią słoneczną zabawek jest Robot T3 Transforming Solar. To niesamowite robota przekształcenia nie wymaga baterii i wykorzystuje tylko moc słońca. Pochodzi z OWI które są znane do produkcji wysokiej jakości zabawek energii słonecznej. Robot posiada trzy tryby, i może przekształcić się zarówno w zbiorniku i skorpiona. Pochodzi z łatwym do instrukcji, dzięki czemu dzieci mogą same zbudować robota przy użyciu prostych umiejętności budowlanych. Ogniwo słoneczne potrwa ponad dwa lata regularnego stosowania, a zestaw zawiera 70 sztuk. T3 Transforming Solar Robot jest nagradzana zabawka, zbierając nagrodę MomLogic i Toy Fair Najpopularniejsze zabawki Award w 2010 roku.

Zabawki pobudzajace kreatywnosc dzieci

Jednym z ostatecznych zestawów do nauczania dzieci o energii słonecznej pochodzi od Tamizy i Kosmos, twórców różnych wysokiej jakości zabawek edukacyjnych. Fizyka Solar Kit Science Workshop uczy o fizyce, a także energii słonecznej i mogą być wykorzystane do budowy 12 różnych modeli, które wykorzystać moc słońca w unikalnych i przydatnych sposobów. Zestaw zawiera 320 elementów i zawiera 30 eksperymentów obok modelu. Pełne koloru 64-stronicowa broszura zawiera instrukcje proste wskazówki, które są łatwe do zrozumienia dla dzieci.
Artykuł napisany przez: