Wplyw muzyki na inteligencje

Wplyw muzyki na inteligencje

Mówi się, że muzyka i rozwój mózgu iść w parze. Muzyka jest często używać do symulowania i poprawa obie półkule mózgu.

Badania, o których mowa w Softpedia, wykazało, że trening muzyka ma znaczący wpływ na rozwój mózgu u małych dzieci. Naukowcy odkryli, że muzycznie przeszkoleni dzieci osiągają lepsze wyniki w testach pamięci, który jest skorelowany z innych umiejętności, takich jak umiejętności, pamięć werbalną, przetwarzaniem wzrokowo-przestrzenne, matematyki i inteligencji.

Ekspozycja Muzyka powinna rozpocząć się jak najszybciej, aby Twoje dziecko dostać pozycją start w jego rozwoju.

Jak można zrobić tak pytasz?

Przed urodzeniem i po urodzeniu dziecka zostało ono zalecane, że muzyka klasyczna być odtwarzane na nich słuchać. Jednak dla większości matki być i nowe mamusie mogą być dręczące ich uszu, gdyby nie to klasyczny meloman. Co polecam byłoby słuchać łatwe słuchanie muzyki lub ulubionej stacji radiowej.

Wplyw muzyki na inteligencje

Pamiętam uczucie częstsze rzuty mojego dziecka w brzuchu, gdy słuchałem bardziej optymistyczne chwytliwej melodii. Okazało się, że nawet nienarodzone dziecko może „reaguje” na wibracje, że czują się z fal radiowych.

Kiedy moje dzieci urodziły mi narażone je do różnych muzyki. Od klasycznej, piosenki dla dzieci, kraju zachodniej, rock z różnych stacji radiowych w różnych językach. Ja też śpiewać i melodie hum do moich dzieci podczas karmienia je lub grać z nimi w ciągu dnia. Czuję, że to pomogło umocnić naszą więź dziecka matce.

Muzyka pomogła uspokoić i ukoić moje dziecko, gdy był noworodek cierpi na kolkę. Melodyjne utwory śpiewane ja mu pomógł złagodzić zarówno jego niepokój i kopalni, jak nauczył się zrelaksować.

Z intensywnym i stresującym nastroju do bardziej relaks i pokojowego jeden, muzyka uczynił cuda jako lek stres zarówno dla rodzica i dziecka.

Artykuł napisany przez: http://mojaportugalia.com