Dzieci kolorowanki

Dzieci kolorowanki Darmowe kolorowanki online

Archiwum kategorii ‘Obrazki do kolorowania’Kolorowanka dziewczynka Dora

Autor: admin | Kategoria: Kolorowanki gry, Obrazki do kolorowania poniedziałek 16 sty 2012

Czekają na Was cztery wyjątkowe obrazki do pokolorowania. Na każdym z nich do pokolorowania będziemy mieli postać Dory z bajki. To wyłącznie od Ciebie będzie zależało jak tą postać pokolorujesz i jakich w tym celu użyjesz kolorów. Gra jest całkowicie darmowa i w wersji online.

Kolorowanka ze zwierzętami

Autor: admin | Kategoria: Kolorowanki gry, Obrazki do kolorowania środa 19 paź 2011

Tym razem przenosimy się do jednej z wiosek, gdzie wybieramy się na farmę pewnego właściciela. Naszym zadaniem będzie pokolorowanie tego obrazka na którym znajdziemy budynek gospodarczy jak i też trzy zwierzątka do malowania. Będą to: krówka, świnka i owieczka. Pokoloruj te trzy zwierzątka oraz krajobraz jaki występuje na tym obrazku. Mamy także możliwość drukowania tej [...]

Kolorowanka dla dzieci Mermaid

Autor: admin | Kategoria: Kolorowanki gry, Obrazki do kolorowania czwartek 3 mar 2011

Kolorowanka dla dziewczyn oraz dziewczynek gdzie do pokolorowania mamy tutaj księżniczkę Disneya jaką jest Mermaid. Chwyć tylko za myszkę, wybierz określony kolor i nadaj ten kolor temu obrazkowi jak i też samej księżniczce, która na pewno na to liczy. Zachęcamy do pokolorowania tej ciekawej i darmowej kolorowanki w wersji online.

Kolorowanka z Pikaczu

Autor: admin | Kategoria: Kolorowanki gry, Obrazki do kolorowania środa 15 gru 2010

Kolorowanka z Pokemonami w roli głównej możemy pokolorować wszystkie z Pokemonów jakie możemy odnaleźć w bajce. Najpopularniejszy z nich oczywiście jest Pikaczu. Kolor tego pokemona to zwykle żółty. Kolorowanka ma dwie opcję, możemy wybrać jedną z nich lub tez dwie. Kolorowankę pokolorowana możemy wydrukować lub też wydrukować czarno biały obrazek który można pomalować kredkami.

Kolorowanka Disenya dla dzieci

Autor: admin | Kategoria: Kolorowanki gry, Obrazki do kolorowania piątek 5 lis 2010

Jest to ciekawa kolorowanka Disneya dla wszystkich dzieci. Przedstawia ona nam postacie z bajki Księga Dżungli pokoloruj je wszystkie jeżeli tylko masz na to ochotę. Zwierzęta oraz otaczająca ich dżungla jest na razie czarno biała mamy nadzieję, że Wy to odmienicie.

Kolorowanka wspomnienia z wakacji

Autor: admin | Kategoria: Kolorowanki gry, Obrazki do kolorowania niedziela 17 paź 2010

Ciekawa kolorowanka dotycząca wspomnień z wakacji. Ktoś wykonał czarno białe zdjęcie. Na tym zdjęciu odnajdziemy między innymi basen z wodą do pokolorowania a obok niego dwa leżaki, ręczniki parasol, którzy chroni od słońca oraz palmę. Zachęcamy Was do pokolorowania tego ciekawego obrazka dla dzieci w wersji online oczywiście.

Kolorowanka Skubi Doo

Autor: admin | Kategoria: Kolorowanki gry, Obrazki do kolorowania poniedziałek 30 sie 2010

Do pokolorowania mamy tutaj znaną każdemu dziecku z bajki postać Skubi Doo oraz jego przyjaciela jakim jest Kudłaty. We dwóch bardzo boją się duchów, jednak w każdym odcinku muszą z nimi walczyć i rozwiązywać przeróżne problemy. Ty masz możliwość pokolorowania tych dwóch wspaniałych postaci z bajki Hanny Barbery.

Kolorowanka samochód z bajki auta

Autor: admin | Kategoria: Kolorowanki gry, Obrazki do kolorowania czwartek 8 lip 2010

Tym razem do pokolorowania mamy ciekawą kolorowankę z bajek Disneya. Jest to kolorowanka pod tytułem Auta. Na pewno każdy z nas oglądał tą bajkę i wie, że Zygzak Mcqueen bierze udział w wyścigu. Dlatego też musi wyglądać jak najlepiej. Wszystko oczywiście zależy od Ciebie jak pokolorujesz ten samochód w tej kolorowance pamiętaj, że on liczy [...]

Kolorowannka online Disneya

Autor: admin | Kategoria: Kolorowanki gry, Obrazki do kolorowania piątek 7 maj 2010

Kolejna już kolorowanka dla dzieci w wersji online, którą postanowiliśmy specjalnie dla Was dodać na naszą stronę. Tym razem jest to kolorowanka z przyjaciółmi Disneya. Mają oni teraz bardzo ładną pogodę dlatego też postanowili się wybrać na wakacje. Jednak jak widzimy obrazek jest bez kolorów, oczywiście Ty możesz to zmienić jeżeli tylko masz ochotę.

Kolorowanki dla dzieci

Na stronie znajdują się kolorowanki online dla dzieci. Aby pokolorować interesującą nas malowankę, wystarczy otworzyć jedną z kategorii i wybrać kolorowankę. Kolorujemy ją za pomocą myszki kolorami znajdującymi się w palecie kolorów. Zapraszamy wszystkich do zabawy i miłego spędzenia czasu na stronie dzieci-kolorowanki.pl.
Wrzesień 2015
P W Ś C P S N
« lis    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Co odnajdziemy na stronie

Odnajdziemy tu zarówno obrazki do pokolorowania oraz do druku jak i kolorowanki online, kolorowanki dla dzieci czy też do kolorowania obrazki. Zapraszamy do odwiedzania strony oraz komentowania dodanych przez nas kolorowanek na stronę.

Komentarze do obrazków