Pieluchy wielokrotnego uzytku – plusy i minusy

* Bądź ostrożny z prania pieluch wielokrotnego użytku – usunięcia zabrudzenia, umyć w gorącej wodzie, korzystać z dziecięcych zatwierdzonych środków czyszczących i wysuszyć na słońcu

* Pieluchy zapiąć na tyle luźne, tak że nie ma miejsca na cyrkulację powietrza dno okrągłego dziecka.

Jak moje dziecko się drożdże?http://torby.pro/oferta/torby-materialowe/bawelna

Pierwsze pytanie dużo mama zadać to „Jak moje dziecko się drożdże?” Grzybica jest najczęściej wywołane przez Candida albicans, który jest zwykle rezydenta drożdże w pochwie 80-90% kobiet. Duża liczba kobiet będzie miało grzybicę pochwy przynajmniej raz w życiu, a wiele kobiet często regularnie doświadczają reoccurences pleśniawki pochwy. Ze względu na jego naturalnym środowisku, większość dzieci są narażone na Candida albicans i inne normalnej flory bakteryjnej, które znajdują się w pochwie podczas porodu.

Większość dzieci są kolonizowane przez drożdże i inne normalnej flory wkrótce po urodzeniu. Pozostali Normalna flora na ciele utrzymuje drożdży w szachu przez konkurujące ze sobą o przestrzeń i składników odżywczych. W ten sposób zapobiega się drożdże zarastanie i utworzenia drożdże. Nie jest konieczne dla matki, aby mieć aktualną drożdże do przenoszenia drożdży z matki na dziecko stało. Drożdże są bardziej narażone na rozwój u dzieci przyjmujących antybiotyki. To dlatego, że antybiotyki zabijają pożyteczne bakterie, które normalnie utrzymują drożdży w szachu.

W drożdże podsumowania, powszechnie znany jako pleśniawki, jest stosunkowo często u dzieci. Dzieci są kolonizowane z ich mamami w trakcie porodu i drożdże mogą być przenoszone z mamą do dziecka mamie, więc może być konieczne leczenie zarówno niemowlę i mamą. Dwa najbardziej popularne formy drożdże u dzieci są pleśniawki i pieluszkowe zapalenie skóry. Na szczęście żaden z tych zakażeń są poważne, ale dziecko będzie rozdrażniony z powodu dyskomfortu ich doświadczenia.Wiele matek chciałoby traktować swoje dziecko z naturalnych kuracji. Jeśli jesteś jedną z tych matek, może trzeba zrobić trochę badań, aby ustalić, co będzie najlepsze dla Twojego dziecka.

Artykuł napisany przez: http://twojdentysta.gdynia.pl