Jak wysypiac sie wychowujac dzieci

Jestem matką dwójki małych dzieci. Oni są teraz w wieku sześciu lat i cztery. Gdy myślę o nich jako niemowlęta, pierwszą rzeczą, zawsze myślę o (oprócz oczywiście jak absolutnie urocza byli) jest, jak w zdecydowanej większości byłem zmęczony. Pamiętam dzień marzę o dniu, że każdy z nich spać przez całą noc. Pamiętam czytanie o snu i że dzieci nie mogła spać przez całą mocą, dopóki nie ważył 10 funtów. Więc będę czekać na ten magiczny 10 funtów ważą lekarzy. Mimo, że nie spać całą noc.

Skłamałbym z nich po udzieleniu im butelkę i zastanawiam się, czy był tylko jeden śpi w naszym bloku. Myślę, że musi być jakiś sposób. Czytałem o dzieci śpiących w nocy, to dlaczego nie mogę mieć jeden? Czy robię coś źle? Powinienem niech płaczą go? Czy naprawdę niech płaczą go? Nie uważają ich mama ich nie kochać? W mojej głowie, wiem, że dzieci nie są zdolne do takich myśli, ale kiedy jesteś pozbawiony snu mamie o 3 nad ranem słuchanie płacz dziecka, pragnienie, aby przejść do swojego dziecka jest przytłaczająca bez względu na obecnie bardzo jesteś zmęczony.

Gdy miałem drugie dziecko, 23 miesięcy po pierwszym, myślałem, że wszystko będzie lepiej. Z pewnością to był tylko mój brak doświadczenia jako mama. Teraz wiem, co robię, nie będzie tak nerwowa i założę ten będzie spać w nocy o wiele szybciej. Pamiętaj, moja córka, a teraz prawie dwa lata, wciąż nie był konsekwentnie śpi przez całą noc. Ona będzie spać całą noc, częściej niż nie, ale ona nie obudzić się na tyle często, że nie możemy powiedzieć, że nie opanowali umiejętności całą noc snu.

Mój syn spał gorzej. Był prawie roczek, zanim zasnął, że magiczne 5-godzinny przedział czasowy, który twierdzą eksperci oznacza, że ??spałem przez całą noc. Pięć godzin nie śpi całą noc ze mną, ale bym skoczył na niego w tym momencie w moim dwa ½ lat nie śpią przez całą noc.

Czy jest odpowiedzią na sen przez całą noc problem? Nie wiem na pewno. Wiem, że nic nie próbowałem kiedyś pracował konsekwentnie. Przyznam rezygnację może zbyt szybko się każdej metody, a następnie przejściem do następnego, bo był tak niecierpliwy. Chciałem, aby moje dzieci spać, więc mogłem. Jakoś osiągnąć wręcz przeciwnie. Gdybym mógł to zrobić w ciągu, myślę, że wybrałbym metodę I uwierzył mogę podążać konsekwentnie i trzymać się go. I może być szczęście, aby dostać moje dzieci spać w nocy znacznie wcześniej zrobiłam tego.

Artykuł napisany przez: