Gdzie karmic dziecko piersia

Ważne jest, aby nie pozwolić ludziom narzucać swoje poglądy na ciebie, gdy w publicznym i karmienia dziecka. Wielu ludzi wierzy, że tylko dlatego, że mają silną pogląd, powinno zostać nałożone na każdy inny. Ale niezwykle ważne jest, aby nie pozwolić się zdarzyć, gdy w miejscu publicznym, nie pokrywają się w górę, jeśli czujesz się zakłopotany, pokaż, że masz obowiązek i że masz zamiar robić to, co kiedykolwiek można by upewnić się, że dziecko jest wychowywane dobrze.

Ważną rzeczą do zrobienia jako matka nie jest niech to piętno społeczne dostać się do was, ludzie zawsze będą zgadzam się bez względu na to, ile możesz powiedzieć lub wyjaśnić im sytuację. Ale pod koniec dnia, zwłaszcza wśród kobiet, że zmieni swoje poglądy zupełnie, kiedy mają swoje dzieci i są zmuszone do karmienia piersią. Wiele osób ma poglądy uprzedzeń, to nie twoja wina, że ??oni mają takie poglądy, a to Twoim obowiązkiem jest dbać o dziecko, więc zamiast martwić się o tym napiętnowanie społeczne, zignoruj ??je i umieścić wiele wysiłku w wychowanie dziecka.

Szukasz więcej informacji na temat dzieci? Informacje na temat wielu innych zagadnień zdrowia dziecka oraz zapalenie opon mózgowych i wymioty.

Artykuł napisany przez: